Grily Weber

Grilování není jen kus masa opékající se na roštu – je to životní styl. Nabízíme řešení pro každého – bez ohledu na to, zda jste mistr grilování nebo úplný začátečník, či zda přecházíte z dřevěného uhlí na plyn. Vyberte si z široké nabídky grilů – plynových, elektrických nebo na dřevěné uhlí.

Grily Weber Počet produktů: 64

Podkategorie

 • Grily na dřevěné uhlí

  Grily na dřevěné uhlí ocení všichni ti, kteří mají perfektní požitek z grilování neoddělitelně spojený s vůní rozžhaveného dřevěného uhlí. A díky systému firmy Weber je dnes grilování na něm čisté, bezpečné, praktické a rozmanité jako nikdy předtím.

 • Plynové grily

  Pokud grilujete často anebo chcete grilovat jako profesionálové, jsou pro vás plynové grily Weber ideální volbou. Nabízíme optimální řešení pro všechny požadavky od mobilních malých grilů až po velká grilovací zařízení pro profesionální nejen venkovní kuchyně.

 • Elektrické grily

  Pokud nechcete řešit výměnu došlé plynové bomby nebo kouř z dřevěného uhlí obtěžující sousedy, pak je elektrický gril pro vás ta správná volba. S ním si totiž užijete grilování v naprosté pohodě.

 • Přenosné grily

  Chcete si pěšky vyrazit na piknik do parku nebo do přírody a máte chuť na čerstvě ugrilované maso nebo zeleninu? Pak je pro vás přenosný gril Weber tou správnou volbou.

 • Peletové grily

  Grilování s novým grilem na pelety řady SmokeFIre poskytuje pokrmu jedinečné uzené aroma, ať už chystáte cokoliv. Široký rozsah teplot grilu od 95 °C do 315 °C umožňuje všestrannost, a to od grilování, uzení až po pečení a všechny další způsoby přípravy pokrmu. Ať už máte chuť na šťavnatý steak, grilované žebírko, pizzu, nebo dezert. A pomoci systémů Weber Connect a Clean Cook vám pomohou vychutnat si toto vše bez neustálého kontrolování a následného složitého čištění. Chcete li se bezstarostně bavit na party s přáteli a přitom jim bez problémů nabídnout skvělé BBQ laskominy, pak je gril SmokeFire pro vás tou pravou volbou.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 64 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 64 položek