Plynové grily

Pokud grilujete často anebo chcete grilovat jako profesionálové, jsou pro vás plynové grily Weber ideální volbou. Nabízíme optimální řešení pro všechny požadavky od mobilních malých grilů až po velká grilovací zařízení pro profesionální nejen venkovní kuchyně.

Plynové grily Počet produktů: 38

Podkategorie

 • Řada Q

  Propojte to nejlepší z obou světů - gril který se vejde i na malý balkon ale s výkonem a plochou na které připravíte celé menu. Ideální pro seznámení se s plynovými grily.

 • Řada Spirit

  Odstartujte svojí lásku ke grilování na plynu a ochutnejte rozdíl, který Spirit přinese do Vašeho života. Grily Spirit vyrábíme ve velikosti od dvou do tří hořáků, s různými modely s unikátními vlastnostmi, takže si určitě najdete Spirit, který bude odpovídat Vašim potřebám.

 • Řada Spirit II

  Ochutnejte změnu, kterou Vám do života přinese plynový gril Spirit II: Různé velikosti budou vyhovovat jakémukoliv venkovnímu prostoru a díky preciznímu ovládání je tento plynový gril ideálním řešením pro všechny možné prostory a pro jakkoliv zkušené milovníky grilování. Navíc poskytujeme neuvěřitelnou 10-ti letou záruku na všechny části grilu - a zákaznickou podporu kdykoliv ji potřebujete.

 • Řada Genesis II

  Plynové grily série Genesis® II se hodí pro jakýkoliv životní styl: Nemusíte dělat kompromisy, ať už se jedná o design, technologii nebo o prvotřídní kvalitu. Navíc poskytujeme neuvěřitelnou 10-ti letou záruku na všechny části grilu - a zákaznickou podporu kdykoliv ji potřebujete.

 • Řada Summit

  Burgery na roštu, kuře na rožni nebo uzené aroma pro jakýkoliv pokrm - Summit předčí Vaše očekávání. Plynové grily Summitu ve dvou velikostech se čtyřmi nebo šesti hořáky překypují variantami na přípravu jídel a jsou snem každého grilmastera.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 38 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 38 položek