Gril Akademie

Gril Akademie Grily Bradáč

I v roce 2023 pro vás chystáme naše tradiční WEBER GRIL AKADEMIE. Prožijte s námi neopakovatelný gurmánský zážitek s profesionálními Grilmastery od firmy Weber. O chystaných termínech vás budeme průběžně informovat. A opět jsme pro vás přichystali i dárkové poukazy pro rok 2023 na tento náš grilovací kurz, které si můžete zakoupit jak v našem e-shopu, tak i osobně přímo v našich prodejnách v Liberci, Jablonci n.N. a Hodkovicích n.M. jako skvělý dárek pro vaše blízké, přátele či obchodní partnery. Termín si následně obdarovaný může vybrat sám. Opět se na vás budeme těšit.

Naše certifikované kurzy grilování, ve kterých vás zkušení profesionální kuchaři od Weberu provedou grilováním od A do Z a navíc si pochutnáte na skvělých originálních a rozmanitých lahůdkách z grilu, patří již neodmyslitelně k naší firmě. Během kurzu si kromě realizace lahodných receptů vyzkoušíte různé techniky grilování na několika typech grilů, naučíte se také, jak se starat o svůj gril, aby vám vydržel mnoho let a seznámíte se se širokým Weber příslušenstvím. Kurzy jsou vhodné pro všechny milovníky grilování jak začátečníky, tak i pokročilé.

Aktivní filtry

Dárkový poukaz Gril Akademie 2023

I v roce 2023 chystáme naše již tradiční Gril Akademie. Máme pro vás připravený k zakoupení dárkový poukaz jako skvělý dárek pro vaše blízké či vašeho obchodního...

2 500,00 Kč
search