Grilování

Veškeré příslušenství pro pravé Weber grilování. Od GBS příslušenství přes grilovací náčiní až po brikety a udící lupínky …

Grilování Počet produktů: 106

Podkategorie

 • Gourmet BBQ systém

  Prozkoumejte nepřeberné možnosti grilování s Gourmet BBQ System. Na grilu nyní můžete udělat cokoliv od pizzy přes dušená jídla v hrnci nebo dokonce brzkou ranní snídani – vše z pohodlí Vaší zahrady.

 • Grilovací náčiní

  Pouze to nejlepší grilovací náčiní z Vás udělá mistra Vašeho grilu. Je to recept na úspěch a základ pro každý šťavnatý hamburger a dokonale pečený steak. Jakmile máte základ, spojte Vaše náčiní s některým z našich stovek zábavného grilovacího příslušenství.

 • Brikety, uhlí, pelety a další

  Perfektní kus masa si zaslouží nejlepší palivo a příslušenství k jeho přípravě. Nové brikety Weber hoří dlouho a silně a jsou 100 % přírodní bez přidaných chemikálií, takže všechno, co ochutnáte, je jen jídlo. Spojte brikety s některým z našeho příslušenství na uhlí a budete o jeden krok blíže k úspěšnému grilování!

 • iGrill, teploměry, časovače

  Ať už jste mistrem grilu nebo začátečníkem, každý může těžit z dobrého teploměru a časovače. Pokud hledáte to nejlepší a nejchytřejší, sonda připojená k aplikaci Weber iGrill, může být Vaše odpověď. Grilování je s ní snazší a o hodně pohodlnější.

 • Otáčecí špízy

  Nemusíte chodit dál, než na Vaší zahradu, abyste si pochutnali na celém kuřeti na špízu. Otáčecí špízy Weber Vám umožňují mít to nejlepší z obou světů – kuřecí špíz s nezaměnitelnou chutí grilování.

 • Stojany na grilování a rožně

  Máme pro Vás to nejlepší příslušenství pro grilování žeber, nebo pečení chutného kuřete na stojanu na drůbež. Ušetřete místo na roštu při přidávání chutí na Váš talíř.

 • Patrový grilovací systém Elevations

  Grilujte víc a vytvořte víceúrovňové mistrovské dílo. Patrový grilovací systém ELEVATIONS zvýší grilovací kapacitu a efektivitu pomocí zvednutí pokrmů, jako je kebab, zelenina nebo paličky nad grilovací rošt.

 • Pánve a planchy

  Co je lepší, než se ráno probudit a vychutnat si čerstvý vzduch a klid Vaší zahrady? Vstaňte z postele, rozpalte Váš gril a připravte lákavou snídani na pánvi nebo planche.

 • Koše a misky

  Vložte zeleninu do malého grilovacího koše anebo použijte větší pro delikátní rybí filé a chřest. S řadou grilovacích košů a misek, ze kterých si můžete vybrat, budete mít vše, co potřebujete, k vytvoření čehokoliv, na co máte chuť.

 • Grilovací a pizza kameny

  Jsou dny, kdy pizza je to jediné, na co máte chuť - to ale neznamená, že musíte posunout grilování na jindy. Vychutnejte si tu autentickou chuť pizzy z pece: Na grilu ji totiž můžete připravovat také.S Weber pizza kameny, vaším grilem na dřevěné uhlí nebo plynovým grilem a s pár jednoduchými tipy si můžete přenést kousek Itálie k sobě domu.

 • Udící lupínky, špalíky, prkénka a boxy

  Kouř je to, co dělá z normálního grilování něco víc a plné chuti. Pouhým přidáním pár kousků udících špalíků nebo lupínků do postupu přípravy, anebo dokonce uzením lososa na dřevěných prkýnkách se Vaše jídlo se povznese na úplně novou úroveň chuti.

 • Keramika

  Praktické keramické nádobí na gril s nepřilnavým povrchem odolné proti poškrábání pro snadnou přípravu laskomin bez zbytečných tuků.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 106 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 106 položek