Péče a údržba

Zde najdete vše co potřebujete, aby váš gril Weber byl stále ve skvělé kondici a sloužil vám jako nový. Kartáče, obaly, čisticí prostředky, odkapávací misky i náhradní díly  …

Péče a údržba Počet produktů: 70

Podkategorie

 • Kartáče na čištění roštů

  Čistý grilovací rošt zabrání tomu, aby včerejší steaková hostina zkazila chuť dnešní pečlivě okořeněné ryby a zeleniny. S mnoha kartáči na gril, ze kterých si můžete vybrat, od velikosti, materiálu a čistící schopnosti, budete moct všechno ošetřit nejvhodnějším pracovním nástrojem z vybavení pro Váš gril.

 • Obaly

  Ať už doma nebo na cestách, ujistěte se, že je Váš gril chráněn. Naše odolné obaly chrání Váš gril před nečistotami – na Vaší zahradě i v kufru Vašeho auta.

 • Čistící prostředky a nástroje

  Stejně jako všechno ostatní, si jednou za čas Váš gril Weber zaslouží trochu údržby. Použití správných produktů prodlužuje životnost grilu a udržuje ho v takovém stavu, že vypadá i po letech jako nový.

 • Odkapávací misky

  Jednoduchá odkapávací miska Vás může ušetřit před spoustou údržby. Odkapní misky umožňují odkapávací nádobě Vašeho grilu odstraňovat mastnotu snadno a čistě.

 • Náhradní díly pro plynové grily

  Po určité době by i váš plynový gril mohl potřebovat některý z náhradních dílů. Zda potřebujete nový grilovací rošt, sadu zapalování nebo třeba nahradit ztracený ohřívací rošt, Weber vše pro Vás má.

 • Náhradní díly pro grily na dřevěné uhlí

  Po určité době by i váš gril na dřevěné uhlí mohl potřebovat některý z náhradních dílů. Zda potřebujete nový grilovací rošt, hlavu kartáče na gril nebo třeba nahradit ztracený ohřívací rošt, Weber má pro Vás vše.

 • Náhradní díly pro elektrické grily

  Po určité době by i váš elektrický gril mohl potřebovat některý z náhradních dílů. Ať už potřebujete nový grilovací rošt, topnou spirálu nebo třeba nahradit ztracený ohřívací rošt, Weber má pro Vás vše.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 70 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 70 položek