Udírny

Elektrické udírny nejen pro domácí využití od značek Bradley, Pit Boss a Borniak. Lahůdková záležitost pro labužníky a skvělé uzeniny vlastní výroby bez starostí. Uzené klobásky, kuřátka, ryby, vepřová kýta… a další voňavé lahůdky mohou být od této chvíle pravidelnou součástí vašeho prostřeného stolu nebo nabídky pro vaše přátele či zákazníky.

Udírny Počet produktů: 130

Podkategorie

 • Udírny Pit Boss

  Elektrické udírny PIT BOSS s digitálním ovládáním a prosklenými dvířky pro vizuální kontrolu uzených potravin jsou skvělým pomocníkem pro bezstarostné nejen domácí uzení.

 • Udírny Bradley

  Kanadské elektrické udírny Bradley jsou ideální nejen pro uzení masa, sýrů a zeleniny, ale i pro sušení potravin. To pravé pro labužníky, lovce, rybáře i profesionály, každý si vybere ze široké nabídky.

 • Udírny Borniak

  Elektrické domácí udírny Borniak vám přinesou jedinečnou chuť domácích uzenin, uzeného masa, ryb nebo sýrů bez zbytečné námahy a kompromisů.

 • Příslušenství k udírnám

  Pelety, brikety, štěpka, kuchyňské příslušenství, koření, digitální teploměry, sady nožů, obracečky, háčky, síťka na rošty i další zboží pro udírny Pit Boss, Bradley a Borniak.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 130 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 130 položek