Další sortiment

Dalš nabídka pro vás. Kromě grilů a příslušenství firmy Weber pro vás máme řadu dalších produktů jiných renomovaných značek k vašemu pohodlnému venkovnímu gilování a pečení. Skvělé keramické grily značky Big Green Egg nebo designové peletové grily značky Pit Boss splní vaše očekávání. Nově si u nás můžete pořídit také mnohostranné venkovní pece Alfa pro přípravu skvělé pizzy, masa i sladkých a dalších zajímavých pokrmů na jedinečnou rodinnou oslavu i velkou garden party.

Další sortiment Počet produktů: 25

Podkategorie

 • Grily Big Green Egg

  Originální keramické kamado grily značky Big Green Egg s tradicí již od roku 1974 nadchnou všechny milovníky grilování jak svými vlastnostmi, tak i nezaměnitelným designovým provedením. Jejich využití pro každou party či poklidné rodinné grilování je dokonalé a víceúčelové. Můžete na nich rozmanité pokrmy nejen grilovat, ale i restovat, péct, dusit i udit. Svým jedinečným tvarem také nezaberou příliš místa na terase ani zahradě. K dostání jsou v několika velikostech, takže každý si může vybrat podle toho, jaký druh grilování raději preferuje, zda soukromí pro malou rodinu či velkou skupinu přátel nebo velkou rodinu. Grily značky Big Green Egg - to je opravdová kvalita prověřená časem.

 • Grily peletové Pit Boss

  Originální designové peletové grily Pit Boss na 100% dřevo pokrmu propůjčí specifické kouřové aroma. Jeho obliba v poslední době získává u milovníků grilování stále roste. Použít můžete různé druhy dřeva, čímž zaručíte vašim pokrmům např. jemně sladkou chuť s třešňovým a jabloňovým dřevem, ořechové dřevo zvýrazní slanou kouřovou chuť nebo dubové pelety obohatí třeba chuť čerstvého lososa. Naplňte zásobník peletami a užijete si grilování, aniž by bylo nutné neustále přikládat. S grily Pit Boss můžete i udit, zapékat, dusit, péct a v neposlední řadě díky nim ovládnete královskou grilovací disciplínu – BBQ neboli barbecue, metodu spočívající v pomalé přípravě masa s využitím dřevěného kouře.

 • Venkovní pece Alfa

  Alfa Forni – italský výrobce pizza pecí s dlouholetou tradicí, představuje širokou škálu venkovních pecí v moderním designu, vyrobené z materiálů odolným vůči nejnáročnějším povětrnostním podmínkám. Skvěle tak můžete doplnit svou zahradní kuchyni o pec, ve které upečete nejen pizzu, ale také domácí chléb či jiné druhy tradičního slaného či sladkého pečiva a díky doplňkům také nejrůznější druhy masa tak, jak jste zvyklí z klasického grilu.

 • Dárkové poukazy

  Víte, že oslavenec miluje grilování, ale netušíte, co mu ještě chybí k dokonalosti v jeho grilovacím království nebo jaký z kurzů Gril Akademie již navštívil? Pak jsou naše dárkové poukázky pro vás jako dělané …

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 25 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 25 položek