Doprava a platba

Doprava

Způsob převzetí zboží a místo převzetí si kupující zvolí v objednávkovém formuláři. Volba způsobu a místa převzetí výrobku je po odeslání objednávkového formuláře závazná.

Kupující si může vybrat dopravu z následujících možností:

Osobní odběr na kontaktních místech

Zákazník si může vyzvednout své objednané zboží po obdržení výzvy k odběru na níže uvedených kontaktních místech.

  1. Železářství Bradáč, Londýnská 8/102, Liberec 11
  2. Železářství Bradáč, Sportovní 735, Hodkovice nad Mohelkou
  3. Železářství Bradáč, Pražská 206, Jablonec nad Nisou

Vyzvednutí na kontaktním místě je bez dalších poplatků.

Doprava spediční společností

Při objednávce do 3000,- Kč včetně DPH účtujeme přepravné 269,- Kč včetně DPH při dopravě Českou poštou. Pokud je platba realizována dobírkou je připočteno ještě dobírečné ve výši 60,- Kč s DPH.

Při ceně nákupu nad 3000,- Kč včetně DPH přepravné a dobírečné není účtováno.

Naše doprava a sestavení grilu

Plynové grily přepravní službou zasílat nelze, jelikož je nutné odborné sestavení výrobku. Rozvoz a předvedení grilu zajišťujeme vlastními prostředky dle domluvy se zákazníkem. U všech grilů je jeho doprava v okolí Liberce spojená s odbornou instalací zdarma. Pro ostatní regiony volíme individuální přístup a domluvu dle potřeb a možností každého zákazníka.

Způsoby platby

Způsob úhrady výrobku je možný buď kartou (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro) nebo v hotovosti na odběrném místě, v hotovosti při převzetí výrobku (na dobírku) nebo platbou předem na účet prodávajícího.

Pokud se zákazník rozhodne pro platbu na účet, je povinen zaplatit cenu výrobku na účet prodávajícího nejpozději do 5 dnů od odeslání objednávky. Po tuto dobu mu bude také výrobek rezervován. V případě, že kupující nezaplatí cenu výrobku v uvedené lhůtě, má se za to, že o výrobek již nemá zájem a uplynutím 5 dnů od odeslání objednávky ruší objednávku. Pokud se kupující rozhodne pro platbu převodem na účet, bude ho prodávající o odeslání výrobku informovat pomocí e-mailu a SMS. Číslo účtu je 298660131/0300, vedený u ČSOB, a.s.