Dárkový poukaz Gril Akademie Grily Bradáč Zobrazit větší

Dárkový poukaz Gril Akademie

Nový produkt

Dárkový poukaz pro 1 osobu na Weber Gril Akademii pořádanou v roce 2021. Přemýšlíte o nákupu dárku pro své blízké či obchodního partnera, přítele, spolupracovníka? Víte, že miluje grilování a užil by si účast na našem gurmánském profesionálním kurzu grilování? Kupte pro něj náš dárkový poukaz a nechte výběr termínu i menu již na něm. Úspěch bude zaručen.

Více informací

1 999 Kč s DPH

Více informací

Dárkový poukaz si můžete zakoupit také osobně v některé z našich prodejen Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M.

Podmínky použití:

  1. Poukaz zaručuje účast jedné osoby na něktrém z kurzů Gril Akademií pořádaných firmou Železářství Bradáč v roce 2021. Kurzy připravujeme průběžně, bližší informace získáte buď na již vypsaných termínech v tomto oddíle našeho e-shopu nebo na tel. 608 960 838 či e-mailu: propagace@zelezarstvibradac.cz
  2. Poukaz není směnitelný za peníze. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze účastí na námi pořádané Gril Akademii v roce 2021.
  3. Zakoupený poukaz je platný do konce roku 2021, po uplynutí tohoto data se poukaz stává neplatným.
  4. Pokud by v průběhu roku 2021 nebylo epidemiologickou situací umožněno poukaz, který bude zakoupen v termínu po již realizovaných kurzech, bude platnost takového poukazu prodloužena do roku 2022.

TERMÍNY GRIL AKADEMIÍ PRO ROK 2021 budeme zveřejňovat postupně, jak bude možné je realizovat s ohledem na epidemiologickou situaci.