Dárkový poukaz na libovolnou částku celoroční Zobrazit větší

Dárkový poukaz na libovolnou částku

Nový produkt

Dárkový poukaz na odběr grilovacího a udírenského zboží v libovolné hodnotě v našich prodejnách v Liberci nebo Hodkovicích n.M. Udělat někomu radost můžete po celý rok.

Více informací

0 Kč s DPH

Více informací

Přemýšlíte o nákupu dárku pro své blízké či Vašeho nadřízeného, víte, že miluje grilování či uzení, ale netušíte, co mu chybí v jeho výbavě? Kupte náš dárkový poukaz na libovolnou částku a obdarovaný si již může vybrat to pravé sám z naší velké nabídky kvalitního grilovacího a udícího sortimentu, který neustále rozšiřujeme.

Podmínky použití dárkového poukazu:

  1. Napište buď na e-mail obchod@ploty-liberec.cz nebo standa_bradac@volny.cz, případně zavolejte na tel. číslo 602188205 nebo 602358659 a domluvte si částku, kterou budete chtít na dárkovou poukázku vyplnit. Zároveň si také domluvte, kdy a v které z našich prodejen si poukázku následně osobně vyzvednete.
  2. Hodnota uvedená na poukazu bude při nákupu zboží odečtena z celkové ceny nákupu pouze v našich prodejnách a to buď v Liberci nebo Hodkovicích n.M.
  3. Poukaz není směnitelný za peníze. Poukaz nelze rozměnit. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze jednorázovým nákupem.
  4. U zboží, na jehož nákup byl uplatněn dárkový poukaz, Vám může být (v případě odstoupení od kupní smlouvy nebo v případě oprávněné reklamace) vrácena částka prostřednictvím náhradního dárkového poukazu nebo vytvořením adekvátního kreditu pro nákup jiného zboží.
  5. Dárkový poukaz není časově omezený.