Dárkový poukaz na 15.000,- Kč Zobrazit větší

Dárkový poukaz na 15.000,- Kč

Nový produkt

Dárkový poukaz na odběr grilovacího a udírenského zboží v hodnotě 15.000,- Kč v našich prodejnách v Liberci nebo Hodkovicích n.M. Udělejte radost milovníkům grilování.

Více informací

15 000 Kč s DPH

Více informací

Přemýšlíte o nákupu dárku pro své blízké či Vašeho nadřízeného, víte, že miluje grilování či uzení, ale netušíte, co mu chybí v jeho výbavě? Kupte náš dárkový poukaz na určitou částku a obdarovaný si již může vybrat to pravé zboží sám z naší velké nabídky kvalitního grilovacího a udícího sortimentu, který neustále rozšiřujeme.

Podmínky použití dárkového poukazu:

  1. Hodnota uvedená na poukazu bude při nákupu zboží odečtena z celkové ceny nákupu pouze v našich prodejnách a to buď v Liberci nebo Hodkovicích n.M.
  2. Poukaz není směnitelný za peníze. Poukaz nelze rozměnit. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze jednorázovým nákupem.
  3. U zboží, na jehož nákup byl uplatněn dárkový poukaz, Vám může být (v případě odstoupení od kupní smlouvy nebo v případě oprávněné reklamace) vrácena částka prostřednictvím náhradního dárkového poukazu nebo vytvořením adekvátního kreditu pro nákup jiného zboží.
  4. Dárkový poukaz není časově omezený.