Gril Big Green Egg Medium

117625

Nový produkt

Gril Big Green Egg Medium je dostatečně kompaktní, aby se vešel i do malých městských zahrádek, lodžií či balkónů. Zároveň ale dostatečně velký, abyste na něm mohli ugrilovat, vyudit, podusit nebo upéct až pro 6 až 8 osob. S modelem Medium můžete bez obav pohostit celou rodinu i s příbuznými nebo přáteli.

Více informací

35 352 Kč s DPH

Více informací

Ať již plánujete pomalé vaření, grilování nebo smažení, s modelem Medium pohodlně zvládnete připravit 4 až 6 kilo masa. Stejně tak v něm můžete lehce připravit bezkonkurenční pokrmy jako čerstvé ryby, měkkýše nebo zeleninu. S vhodným convEGGtorem a kamenem na pečení Baking Stone proměníte svůj zahradní gril Big Green Egg Medium jedním pohybem na pec na tu nejlepší pizzu.

Keramické víko s komínem, které je možno lehce otvírat a zavírat díky pružinovému mechanismu. Keramický materiál je pokrytý ochrannou dvojitou glazurou. Vysoké izolační a akumulační vlastnosti špičkového keramického materiálu vytváří uvnitř EGGu dokonalou cirkulaci vzduchu, díky které jsou jídla vařena rovnoměrně a chutně.

Keramické ohniště je vloženo v základně, tj. spodním glazovaném dílu grilu a sype se do něj dřevěné uhlí. Je vybavené perforovaným litinovým roštem a sofistikovanými bočními otvory, které spolu se spodními větracími dvířky a rEGGulátorem zabezpečují dokonalé spalování a optimální proudění vzduchu.

Základna odolná keramika s vysokými izolačními a akumulačními vlastnostmi. Glazura odolává vlivům počasí, blednutí a zpevňuje keramiku. Obsahuje spodní větrací dvířka, která společně s regulátorem ovládají přívod vzduchu a ovládají teplotu. Umožňují také snadné odstranění popela.

  • průměr roštu 40 cm
  • plocha pro vaření 1140 cm²
  • váha 51 kg
  • výška 72 cm
  • materiál keramika, nerez
  • palivo dřevěné uhlí

Příslušenství