zoom_in

Generátor kouře nerez Borniak

6 490,00 Kč
S DPH
Počet
check Dostupné na dotaz

Generátor kouře GD / GDS má rozhodující vliv na úspěšnost kouření - zajišťuje rovnoměrnou činnost, která se projevuje při jednotném spalování dodávaných dřevěných štěpků. Tyto podmínky zaručují nejlepší produkty - aromatické, bohaté na chuť a okouzlující barvu.

Říkají, že bez požáru není kouř ... máme jiný názor. Kouřové štěpky, které procházejí zařízením, nejsou spáleny plamenem ale vhodnou teplotou. Jednorázové plnění násypky umožňuje u většin výrobků kouřit bez přidávání třísek během procesu.

Generátor kouře byl vytvořen pro použití s ​​udírnami Borniak, nicméně není nic, co by zabránilo jeho použití s ​​jinými zařízeními, pokud mají správné upevnění. Přístroj pracuje s komorami o kapacitě až 200L.

Kapacita - Generátorová nádrž je tak velká, že po naplnění dřevěnými štěpkami vzniká kouř po dobu až 8 hodin. Kromě toho lze dřevěné štěpky snadno zajistit pomocí víka na generátor

Bezpečnost - Kryt ohřívače zabraňuje kondenzaci z vašich výrobků dostat se na doutnající dřevěné štěpky

Ovládání - Vzduchové otvory se používají k regulaci množství vzduchu dodávaného do udírenské komory.

Teplota - Topné těleso je navrženo tak, aby doutnající dřevěné štěpky daly Vašim uzeným masům nejlepší chuťové vlastnosti.

Generátor GD-01 Kapacita plnění generátoru až 2L ( vystačí až na 8 hodin vytváření kouře ) Jmenovité napětí 230 energie 115W Výkon ohřívače generátoru 110W Generátor pojistky 1.25A Váha 3,5 kg Záruka 24 měsíců

GDS-01

16 dalších produktů v kategorii