Premium Chili Cumin 48 ks - Brikety udící Bradley Smoker
zoom_in
  • Premium Chili Cumin 48 ks - Brikety udící Bradley Smoker

Premium Chili Cumin 48 ks - Brikety udící Bradley Smoker

890,00 Kč
S DPH

Povyšte zážitek z uzení na vyšší úroveň. S prémiovými briketami Bradley Smoker dodáte vašim oblíbeným pochoutkám jedinečnou vůni i chuť.

Počet
check Dostupné na dotaz

Bradley Smoker - Brikety Premium Chilli Cumin 48ks

Jejich základem jsou samozřejmě piliny z tvrdého dřeva, které jsou ale navíc doplněny o různé aromatické přísady - nejčastěji sušené bylinky, koření nebo dokonce ovocné aroma. Nejlépe je využijete při uzení hovězího či vepřového masa, ale výborně obohacený kouř výborně vyšperkuje i chuť zeleniny. Brikety jsou lisovány pod přesným tlakem a kromě aromatických složek a kvalitních pilin neobsahují žádné další přísady.

Klíčové vlastnosti briket Bradley Smoker Premium Chilli Cumin:

• Základ z kvalitních pilin tvrdého dřeva

• Brikety jsou lisovány pod přesným tlakem

• Pálivá chuť chilli a kmínu pro dokonalou kombinaci vůně

• Obohaceny o aromatické složky

• Neobsahují žádné další příměsi

• Výborně s nimi obohatíte hovězí, vepřové a další

• V balení najdete 48 ks briket

• Vhodné na hovězí, vepřové a drůbeží maso a zeleninu

Brikety Bradley Smoker Premium Chilli Cumin jsou obohaceny o pálivou chuť chilli a kořeněný efekt kmínu. Samotný kouř vzniklý spalováním briket tak získává skvělou vůni, která následně obohatí vše, co v udírně připravíte.

Princip uzení v udírně Bradley:

Udírna Bradley spaluje jednu briketu po dobu 20 minut. Produkuje přitom čistou chuť dřeva v chladném kouři. Jakmile je jedna briketa douzena, generátor kouře ji automaticky odsune do misky s vodou, čímž zabrání nežádoucímu přepalování popele. Následně si ze zásobníku natáhne další briketu, čímž automaticky udržuje proces uzení v chodu.

Při spalování briket nevzniká hoření, a tím je zachována ryzí chuť vybraného dřeva. Pokud by došlo k vyšší teplotě spalování dřeva, začaly by vznikat nežádoucí plyny a zplodiny z hořících pryskyřic. K tomuto ovšem nedochází v udírnách Bradley, takže nemusíte mít obavu, že by tyto nežádoucí jevy narušili dokonalou chuť vašich uzených pokrmů.

Brikety jsou balené v krabicích po 48 kusech na16 hodin kouře nebo po 120 kusech na 40 hodin kouře.

BTCC48

16 dalších produktů v kategorii