Udírna Bradley Smoker Original Extra Large 6 roštů
zoom_in
  • Udírna Bradley Smoker Original Extra Large 6 roštů
  • Udírna Bradley Smoker Original Extra Large 6 roštů
  • Udírna Bradley Smoker Original Extra Large 6 roštů

Udírna Bradley Smoker Original Extra Large 6 roštů

19 990,00 Kč
S DPH

Udírna Bradley Smoker Original XL je větší venkovní izolovaná elektrická udírna s manuálním nastavením teploty. Tato udírna je prodávaná se všemi potřebnými komponenty: automatický generátor kouře, topné těleso, 6 kovových roštů, zabudovaným teploměrem ve dveřích udírny, odkapovým roštem a miskou.

Počet
check Skladem

UDÍRNA BRADLEY SMOKER ORIGINAL EXTRA LARGE 6 ROŠTŮ

Teplota v udírně Original XL se reguluje ručně pomocí otočného knoflíku na generátoru kouře a kontroluje se pomocí teploměru na dvířkách udírny. Vnitřním topným tělesem tak kouř ohříváme. Podavač briket funguje po spuštění automaticky. Bradley Smoker Original XL 6 rack disponuje 6 rošty o rozměru 33 x 25 cm a objemu 108 l, pojme cca 19 až 22 kg masa, vnitřní rozměr 39 x 30 x 85 cm, využitelný vnitřní udicí prostor 38 x 29 x 67 cm – cca 74 l (nad odkapovou miskou). Vnější strany udírny mají černou povrchovou úpravu, vnitřní povrch udírny je z nerezu.

Jedinečnosti a vysoké kvality domácího uzení je dosaženo díky originální chuti a vůni dřeva v briketách Bradley.

Udicí komory jsou pečlivě izolované, takže kouř uniká pouze vrchním průduchem. Průchod kouře lze regulovat otočným kolečkem na horním průduchu udírny (průměr cca 7cm). Na vlastní udírnu je připojen generátor kouře se zásobníkem pro speciální briketky z výběrových dřev (15 volitelných druhů dřeva ). Automatika postupně posouvá brikety na spalovací komoru, kde briketa produkuje 20 minut studený kouř, pak je automaticky nahrazena další briketou a spaliny jsou odsunuty do odpadní misky s vodou. Jedinečnost udíren Bradley spočívá v tom, že produkují chladný kouř, ve kterém se uvolňuje čistá chuť dřeva. Brikety se spalují při takové teplotě, aby nikdy nedošlo k procesu hoření. Tím nevznikají žádné nežádoucí zplodiny ani plyny z hoření a vám nic nenarušuje perfektní chuť uzených surovin. Brikety uvolňují pouze čistou chuť a vůni dřeva a vy máte jistotu kvalitního jídla bez nežádoucích příměsí. Vlastní prostor udírny je zahříván na nastavenou teplotu samostatným topným 500W tělesem a od briket ho odděluje odkapová miska. Náklady na hodinový provoz udírny představují zhruba 36 Kč (náklady na udicí brikety).

Udírna Bradley Smoker XL je vyrobena z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. Výhodou udírny je i nízká hmotnost, a to pouze 26 kg. Další výhodu představuje přenosnost, udírnu je tedy možné použít kdekoliv v dosahu el. proudu. Bradley udírny splňují normy evropských elektrických spotřebičů CE.

Briketky lze vybrat z 15 různých druhů dřeva, což umožní dodat každému pokrmu specifickou chuť, dodávají se v balení po 48 ks nebo 120 ks.

Záruka 2 roky

• napětí 240 V / 50 Hz

• materiál udící komory: nerezová ocel

• příkon : 500 W (topné těleso) + 125 W (generátor kouře)

• vnější rozměr s generátorem kouře š/v/h 62x100x37cm

• vnější rozměr bez generátoru kouře š/v/h 43x100x37cm

• vnitřní rozměr udící komory š/v/h 39x85x30cm

• rozměr roštů š/h 33x25cm (6 kusů)

• pojme 19-22kg masa,uzenin

• provozní teplota do 120°C (max.160°C-dle okolní teploty udírny)

• hmotnost 26 kg

BS815XLTCE

4 dalších produktů v kategorii

Udírna Bradley Smoker Original 4 rošty

Udírna Bradley Smoker Original je menší venkovní izolovaná elektrická udírna s manuálním nastavením teploty. Tato udírna je prodávaná se všemi potřebnými...

17 990,00 Kč
search

Udírna Bradley Smoker Digital 4 rošty

Bradley Smoker Digital 4 rošty je menší venkovní izolovaná udírna prodávaná se všemi potřebnými komponenty: automatický generátor kouře, topné těleso, 4 kovové...

22 900,00 Kč
search

Udírna Bradley Smoker Digital 6 roštů

Bradley Smoker Digital 6 roštů je větší venkovní izolovaná udírna prodávaná se všemi potřebnými komponenty: automatický generátor kouře, topné těleso, 6 kovových...

26 990,00 Kč
search