zoom_in
  • 2. 5. 2024 Weber® Gril akademie Hodkovice n.M. - BURGERY, SENDVIČE, WRAPY
  • 2. 5. 2024 Weber® Gril akademie Hodkovice n.M. - BURGERY, SENDVIČE, WRAPY
  • 2. 5. 2024 Weber® Gril akademie Hodkovice n.M. - BURGERY, SENDVIČE, WRAPY
  • 2. 5. 2024 Weber® Gril akademie Hodkovice n.M. - BURGERY, SENDVIČE, WRAPY
  • 2. 5. 2024 Weber® Gril akademie Hodkovice n.M. - BURGERY, SENDVIČE, WRAPY
  • 2. 5. 2024 Weber® Gril akademie Hodkovice n.M. - BURGERY, SENDVIČE, WRAPY

2. 5. 2024 Weber® Gril akademie Hodkovice n.M. - BURGERY, SENDVIČE, WRAPY

2 500,00 Kč
S DPH

Profesionální grilovací kurz je tu právě pro vás - všechny milovníky grilování, kteří chtějí vědět a umět v moderních trendech grilování víc. Příprava vámi zvoleného menu začíná Domácí BBQ omáčkou, pokračuje Alsaským slaným koláčem, připravovat se budou Kuřecí wrapy s Caesar salátem, vynikající Tri tip steak, Coleslaw z grilovaného špičatého zelí, následovat budou Vepřová žebra country-style, nebude chybět Mac´n cheese a jako sladkou tečku si užijete Jablečný koláč. Na přípravě všech chodů se budete sami aktivně podílet, budete se moci na vše vyptat mistrů grilování a při tom všem se příjemně pobavit, osvěžit nějakým alko či nealko nápojem z naší nabídky. Kurz se koná v menší ch skupinách, a proto si každý z účastníků bude moci vyzkoušet opravdu vše a zažít netradiční a profesionální akci.

Počet
check Dostupné na dotaz

Cílem kurzu je dále naučit vás co nejlépe využívat váš gril v celé jeho škále možností. Ukážeme vám, jak gril správě před grilováním připravit, předvedeme rozmanité techniky grilování, jak gril správně čistit a pečovat o něj, aby vám to jednak zabralo co nejméně času, ale zároveň aby vám váš gril sloužil co nejdéle. Vyzkoušíte si i různé BBQ doplňky, které z vašeho grilu dokáží udělat plnohodnotnou venkovní kuchyň. Profesionální kuchaři, kteří vás budou kurzem provázet, prošli certifikovaným školením společnosti Weber - specialisty na grilování. Tito odborníci ví o grilech snad úplně vše a rádi vám poradí řadu vychytávek, které vám usnadní nejen grilování, ale vaření celkově a také zodpoví vaše případné dotazy. Na závěr kurzu održíte Certifikát Mistra grilování o absolvování kurzu.

Praktické informace k průběhu Gril Akademie:

Datum a místo konání:

2. 5. 2024  v prostorách prodejny Železářství Bradáč, Sportovní ulice č. 735, Hodkovice n. M.

Časová náročnost:

17.00 až do cca 21.00 hod. Doporučujeme zajistit si dopředu odvoz, případně hlídání dětí či venčení domácích mazlíčků, abyste si kurz mohli užít opravdu v klidu a pohodě a nemuseli odchod „uspěchat“...

Dárkový poukaz:

Pokud byste chtěli kurz věnovat někomu jako dárek, napište nám to do poznámky objednávky nebo se na nás obraťte na e-mail: propagace@zelezarstvibradac.cz, připravíme vám po dohodě dárkovou poukázku.

Menu:

• Sendvič se sýrem s modrou plísní a hruškou
• Krůtí burger s rajčaty a slaninou
• Zapečená Bruschetta s houbami a sýrem
• Cibulový Smash burger s cheddarem
• Wrap s kuřecím masem a zeleninou
• Jogurtový koláč s jablky a drobenkou

Zahrnuto v ceně:

V ceně kurzu jsou zahrnuty studené i teplé alko- i nealko nápoje, káva, čaj po celou dobu konání kurzu v libovolném množství.

Dárek navíc od nás:

Jako dárek od nás obdržíte zdarma originální grilovací zástěru Weber (v ceně 639,- Kč) hned na začátku kurzu, která vám zůstane i po skončení kurzu a zašleme vám také e-mailem veškeré recepty z kurzu.

Certifikát Gril Mastera:

Navíc obdržíte Certifikát Mistra grilování o absolvování kurzu přímo na místě na konci kurzu.

Ostatní informace:

Po celou dobu konání kurzu bude pouze pro vás otevřená i celá prodejna.

Podle počasí doporučujeme vhodné pohodlné oblečení a do večerních hodin raději teplejší. Grilovat se bude venku a stolovat podle počasí venku nebo v prostorách prodejny.

Pro vaše dotazy:

Pokud byste měli ještě nějaké další dotazy, rádi vám je zodpovíme na tel. čísle 602358659 nebo e-mailu propagace@zelezarstvibradac.cz


Jinak s sebou potřebujete pouze dobrou náladu a chuť si kurz pořádně užít.

Těšíme se na vás!

7 dalších produktů v kategorii

Dárkový poukaz Gril Akademie 2024

Již nyní pro vás máme připravený k zakoupení dárkový poukaz jako skvělý dárek pro vaše blízké či vašeho obchodního partnera, přítele, kolegu či šéfa, o kterém...

2 500,00 Kč
search