Dárkový poukaz Gril Akademie Grily Bradáč Zobrazit větší

Dárkový poukaz Gril Akademie 2023

Nový produkt

Dárkový poukaz pro 1 osobu na Weber Gril Akademii pořádanou v roce 2023. Přemýšlíte o nákupu dárku pro své blízké či obchodního partnera, přítele, spolupracovníka? Víte, že miluje grilování a užil by si účast na našem gurmánském profesionálním kurzu grilování? Kupte pro něj náš dárkový poukaz a nechte výběr termínu i menu již na něm. Úspěch bude zaručen.

Více informací

1 999 Kč s DPH

Více informací

Dárkový poukaz si můžete zakoupit také osobně v některé z našich prodejen Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M.

Podmínky použití:

  1. Poukaz zaručuje účast jedné osoby na něktrém z kurzů Gril Akademií pořádaných firmou Železářství Bradáč v roce 2023. Kurzy připravujeme průběžně, bližší informace získáte buď na již vypsaných termínech v tomto oddíle našeho e-shopu nebo na tel. 608 960 838 či e-mailu: propagace@zelezarstvibradac.cz
  2. Poukaz není směnitelný za peníze. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze účastí na námi pořádané Gril Akademii.
  3. Zakoupený poukaz je platný do konce roku 2023. Pokud by ze závažných důvodů nebylo možné poukaz využít, bude jeho platnost na základě osobního jednání na tel. 608 960 838 či e-mailu: propagace@zelezarstvibradac.cz následně prodloužena do dalšího roku.

TERMÍNY GRIL AKADEMIÍ PRO ROK 2023 budeme zveřejňovat postupně od jara 2023.