Dárkový poukaz Gril Akademie Grily Bradáč Zobrazit větší

Dárkový poukaz Gril Akademie 2023

Nový produkt

I v roce 2023 chystáme naše již tradiční Gril Akademie. Máme pro vás připravený k zakoupení dárkový poukaz jako skvělý dárek pro vaše blízké či vašeho obchodního partnera, přítele, kolegu či šéfa, o kterém víte, že miluje grilování a užil by si účast na našem gurmánském profesionálním kurzu grilování. Kupte pro něj náš dárkový poukaz a nechte výběr termínu i menu již na něm. Úspěch bude zaručen.

Více informací

1 999 Kč s DPH

Více informací

Dárkový poukaz si můžete zakoupit také osobně v některé z našich prodejen Železářství Bradáč Liberec, Jablonec n.N. a Hodkovice n.M.

Podmínky použití:

  1. Poukaz zaručuje účast jedné osoby na něktrém z kurzů Gril Akademií pořádaných firmou Železářství Bradáč v roce 2023. Kurzy připravujeme průběžně, bližší informace získáte buď na již vypsaných termínech v tomto oddíle našeho e-shopu nebo na tel. 603 857 065 či e-mailu: propagace@zelezarstvibradac.cz
  2. Poukaz není směnitelný za peníze. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze účastí na námi pořádané Gril Akademii.
  3. Zakoupený poukaz je platný do konce roku 2023. Pokud by ze závažných důvodů nebylo možné poukaz využít, bude jeho platnost na základě osobního jednání na tel. 603 857 065 či e-mailu: propagace@zelezarstvibradac.cz následně prodloužena do dalšího roku.

TERMÍNY GRIL AKADEMIÍ PRO ROK 2023 budeme zveřejňovat postupně od jara 2023.