Premium Hunters Blend 48 ks - Brikety udící Bradley Smoker
zoom_in
  • Premium Hunters Blend 48 ks - Brikety udící Bradley Smoker

Premium Hunters Blend 48 ks - Brikety udící Bradley Smoker

890,00 Kč
S DPH

Povyšte zážitek z uzení na vyšší úroveň. S prémiovými briketami Bradley Smoker dodáte vašim oblíbeným pochoutkám jedinečnou vůni i chuť.

Počet
check Skladem

Bradley Smoker - Brikety Premium Hunters Blend 48ks

Jejich základem jsou samozřejmě piliny z tvrdého dřeva, které jsou ale navíc doplněny o různé aromatické přísady - nejčastěji sušené bylinky, koření nebo dokonce ovocné aroma. Nejlépe je využijete při uzení hovězího či vepřového masa, ale výborně obohacený kouř výborně vyšperkuje i chuť zeleniny. Brikety jsou lisovány pod přesným tlakem a kromě aromatických složek a kvalitních pilin neobsahují žádné další přísady.

Klíčové vlastnosti briket Bradley Smoker Premium Hunters Blend:

• Základ z kvalitních pilin tvrdého dřeva

• Brikety jsou lisovány pod přesným tlakem

• Chuť rozmarýnu, tymiánu a černé papriky

• Obohaceny o aromatické složky

• Neobsahují žádné další příměsi

• Výborně s nimi obohatíte chuť hovězího, zvěřiny a další

• V balení najdete 48 ks briket

Ke zvěřině, drůbežímu, rybímu, jehněčímu a hovězímu masu a zelenině

Brikety Bradley Smoker Premium Hunters Blend jsou obohaceny o chuť rozmarýnu, tymiánu a černé papriky. Samotný kouř vzniklý spalováním briket tak získává skvělou vůni, která následně obohatí vše, co v udírně připravíte.

Princip uzení v udírně Bradley

Udírna Bradley spaluje jednu briketu po dobu 20 minut. Produkuje přitom čistou chuť dřeva v chladném kouři. Jakmile je jedna briketa douzena, generátor kouře ji automaticky odsune do misky s vodou, čímž zabrání nežádoucímu přepalování popele. Následně si ze zásobníku natáhne další briketu, čímž automaticky udržuje proces uzení v chodu.

Při spalování briket nevzniká hoření, a tím je zachována ryzí chuť vybraného dřeva. Pokud by došlo k vyšší teplotě spalování dřeva, začaly by vznikat nežádoucí plyny a zplodiny z hořících pryskyřic. K tomuto ovšem nedochází v udírnách Bradley, takže nemusíte mít obavu, že by tyto nežádoucí jevy narušili dokonalou chuť vašich uzených pokrmů.

Brikety jsou balené v krabicích po 48 kusech na16 hodin kouře nebo po 120 kusech na 40 hodin kouře.

BTHB48

16 dalších produktů v kategorii